Xiaomi Mi Mix Alpha, Kutu Açılımı Ve Koruyucu Kılıf

24 Eylül’de Xiaomi, esnek bir OLED ekrana sahip olağanüstü görünümlü bir cihaz olan Mi Mix Alpha’yı duyurdu. Tüketiciler alışılmadık akıllı telefondan etkilenmiş gibi görünmekle birlikte, dayanıklılığı konusunda da endişeliydiler.

Xiaomi Mi Mix Alpha için Xiaomi resmi bir kutu açma videosunu yayınladı. Dikkate değer bir şekilde, akıllı telefon, cihazın kendisi ile aynı derecede benzersiz olan koruyucu bir kılıf ile gönderilecek.

Videoya göre, Mi Mix Alpha, yumuşak elyaf astarlı kartondan yapılmış gibi görünen büyük bir kutuda paketlenmiştir. Kutu ayrıca Altın renginde cihazın adını da taşır. Genel olarak, ambalaj gerçekten zarif görünüyor ve akıllı telefonun görkemini arttırıyor.

Akıllı telefona ek olarak, kutu aşağıdaki içerikleri içerir:

  • USB kablosu
  • USB 3.5 mm adaptör C
  • Koruyucu kılıf

Dikkat çekici bir şekilde, monte edilmiş durumdayken bile, Mi Mix Alpha’nın arkası açıkta kalır; bu, nazikçe kullanılmazsa ekranın çizilmesine neden olabilir. Bununla birlikte, yanlışlıkla düşmelere karşı koruma sağlar.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2019/09/27/xiaomi-mi-mix-alpha-unboxed-in-video-reveals-unique-protective-case-as-well/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir