Razer Arctech iPhone’unuzu Soğutmayı Hedefliyor

Birkaç hafta önce, Razer, iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max için yeni aksesuarlarına bakmanızı tavsiye etti; Arctech Gaming Case, Apple akıllı telefonunun uzun ‘Fortnite’ oynama sırasında aşırı ısınmasını önlemeye yardımcı olduğunu söyledi.

Razer Arctech, iPhone’unuzun bir oyunun ortasında çok fazla ısınmasını önleyerek, mobil oyun oynama süresini genişletmenize yardımcı olacak gelişmiş soğutma teknolojisine sahip bir oyun kasasıdır.

Razer’in açıklamasına göre, ortalama oyun süresi bir saatten biraz fazla sürüyor ve Apple Arcade yakında geliyor, oyunun çevre dostu yapımcısı bunun daha uzun oyunda kalma sürenizi arttıracağını düşünüyor. İPhone’unuzda kılıf kullanma hayranıysanız, normal kılıflar ısınacak ve cihazınızın aşırı ısınmasına veya boğulmasına neden olacaktır.

Razer’in oyun kasası, ısıyı cihazdan toplayan ve aktaran Thermaphene katmanı sayesinde aşırı ısınmaya yardımcı olacak. Isıyı uzaklaştırarak, boğulma ihtimalini azaltacak.

Çantada ayrıca, telefonu açıp kapatırken telefonun mikro çizilmelere karşı korunmasına yardımcı olmak için yumuşak bir mikrofiber astar bulunur ve ayrıca ısıyı dağıtmak için hava akışını artırmak için küçük deliklere sahiptir.

Henüz Apple’ın yeni iPhone’larına sahip değiliz, bu yüzden oyun oturumlarımızın daha iyi olup olmadığını gerçekten söyleyemeyiz.

Razer ile yapılan görüşmede iPhone XS ve XS Max prototip kılıflarıyla birlikte kullanma fırsatı oldu, ancak bu vakaların gerçekte ısıyı dağıtmaya yardımcı olup olmadıklarını bulmak için yeterli zaman yoktu.

Razer bize Arctech Pro’yu kullanarak iki iPhone XS’yi sıradan bir iPhone XS davasına göre karşılaştıran, 3D Mark benchmarkını iki saat boyunca çalıştıran ve Razer Arctech’in azami sıcaklığının 3.7 derece santigrat derece düşürdüğü bir grafik gösterdi.

Nereden Alabilirim?

Razer’in web sitesinde ve Amazon’da satılmakta olup, Slim varyantı için 29,99 $ ‘dan başlayan ve Pro sürümü için 44,99 $’ a varan oranlarda satın alınabilir.

Kaynak: https://appleinsider.com/articles/19/09/14/hands-on-razer-arctech-iphone-gaming-case-aims-to-chill-your-iphone

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir