Google Pixel 4 Çalışır Hali İle Ortaya Çıktı

Pixel 4, bu sene çıkacağı bilinen telefonun çalışan hali ortaya çıktı. Yayınlanan videoda telefonun çok net şekilde nasıl göründüğü belli oluyor.

Bugün sızan bir video, Google’ın Pixel 4’ünü (veya belki de daha uzun olan XL versiyonunu) tüm açılardan gösteriyor, çerçevelerinin ne kadar kalın olduğunu ve altta daha önce görülmeyen hoparlör kesimlerini ortaya koyuyor.

Maalesef video kısa, biraz bulanık ve gelişigüzel çekilmiş bir video. Görüntülerde ise Google’ın üzerinde çalıştığı yepyeni bir ekran gözüküyor.

Bu video Malezyalı bir perakendeci tarafından çekilmiş gibi görünüyor. Ayrıca telefonda çentik bulunmuyor. Kenarları kalın görünsede rahatsız edici boyutta olduğunu düşünmüyorum.

Yanlar ayrıca, önceki Piksel kuşaklardan farklı olarak tamamen camla kaplı olan telefonun arkasından daha sağlam bir mat dokuya sahip görünüyor.

Bu videoda ise telefonun beyaz hali yer alıyor. Bu da kısa bir video ama arayüzü görebiliyoruz. Ayrıca videoda güç tuşunun rengi turuncu gözüküyor.

Google’ın sonunda dahili bir ses kayıt cihazı uygulaması içerebileceğini düşündüren, üzerinde dalga formlu kırmızı bir simge var. Google Play Store’u hızlı bir şekilde kontrol ettim ve mevcut sesli not uygulamaları veya ses kaydedici uygulamaları için hiçbir uygulama simgesi bu simgeyle eşleşmiyor, bu nedenle umarım Google kendi bir tane ses kaydedici yapmıştır.

Kaynak: https://www.theverge.com/2019/9/5/20850857/google-pixel-4-xl-leak-video-design-front-bezels

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir