Eylül 2019’un En İyi Xiaomi Akıllı Ürünleri

Dünyanın dört bir yanındaki insanların düşündüğünün aksine, Xiaomi sadece akıllı telefon değil. Çin devi, sektörün çoğunda genişledi ve her geçen gün daha da genişliyor.

Her yıl, şirket akıllı telefonlar pazarına ait olmayan ancak yine de yenilikçi akıllı özellikler sunan bir düzine akıllı ürün lansmanı yapıyor. Eylül ayında bile, şirket o kadar çok ürün üretti ki hepsini hatırlamak çok zor. Bu nedenle, Eylül 2019’da piyasaya sürülen veya tanıtılan en iyi Xiaomi akıllı ürünlerini göstereceğiz.

1-Xiaomi Mi TV Pro

Televizyonlar, Xiaomi’nin işinde önemli sektörler arasında yer almaktadır. Şirket yakın zamanda, yenilikçi Mi Mix Alpha ile birlikte yeni amiral gemisi Mi TV Pro’yu tanıttı ve resmen üç gün sonra Çin’de satışa sunuldu. Mi TV Pro, 43 inç, 55 inç ve 65 inç ekranlarla üç farklı modelde piyasaya sürüldü: 55 inçlik sürüm piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra satıldı. Mi TV Pro şaşırtıcı çünkü sadece 4K LCD ekrana sahip olmasına rağmen 8K içerik reprodüksiyonunu destekliyor. Arka paneli 3D karbon fiber dokusuna sahip optimize edilmiş bir alüminyum alaşımından oluştuğu için mükemmel bir yapı kalitesiyle geliyor. 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolamaya sahip.Ayrıca ses girişini destekleyen bir Bluetooth kumandası da var.

2-XiaoAI Hoparlör

17 Eylül’de piyasaya sürülen XiaoAI Hoparlör ve XiaoAI Hoparlör Pro, klasik Bluetooth hoparlörlerden değil. Alexa veya Google Asistanı yerine XiaoAI sanal asistanını destekliyorlar. 360 derecelik bir ses alanını da destekliyor.

3-Xiaomi Mi Power Bank 3 50W

Eylül ayında, Xiaomi şimdiye kadar raflara getirilen en hızlı powerbanklardan biri. 50W hızlı şarj desteği ve 20.000 mAh kapasitesi ile gayet başarılı bir powerbank.

4-Xiaomi Mi Cep Fotoğraf Yazıcısı

Bugüne kadarki en küçük fotoğraf yazıcılarından biri ve tıpkı adından da anlaşılacağı gibi bir cebe bile sığıyor. ABS / PC kasasına sahip ve ZINK inkless baskı teknolojisini kullanıyor. AR fotoğraf ve müzik desteği ile bile donatılmıştır. Çeşitli baskı biçimleri de mevcuttur.

5- Xiaomi 30W Kablosuz Şarj Cihazı

Yukarıda belirtilen 50W kablolu powerbank’in yanı sıra, Xiaomi ayrıca Eylül 2019’da inanılmaz derecede hızlı bir kablosuz şarj cihazı duyurdu. Yeni Mi 9 Pro 5G amiral gemisinde bulunan hızlı kablosuz şarj teknolojisi gibi, 30W’a kadar olan gücü destekleyen dikey hava soğutmalı bir kablosuz şarj cihazıdır. Sadece Xiaomi telefonları için değil: Qi şarj teknolojisini desteklediği için kablosuz şarjı destekleyen telefonların çoğunda kullanabilirsiniz.

6-Xiaomi Mi AirDots Pro 2

Mi Mix Alpha ve Mi 9 Pro 5G ile birlikte, Xiaomi yeni Mi AirDots Pro 2’yi piyasaya sürdü. Bu kablosuz kulaklıklar, Bluetooth 5.0 bağlantısını, ayrıca akıllı ses kontrollerini destekler ve çevresel gürültü olmaması için de gayet iyidir. MIUI çalıştıran bir Xiaomi telefonunuz varsa, cihazınıza kolayca bağlayabilirsiniz. Ayrıca önemli özelliklerden biri kızılötesi sensörle, müziği kulaklarınızdan çıkardığınızda otomatik olarak duraklatabilir.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2019/09/30/top-xiaomi-smart-products-of-september-2019/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir